AKODER perde arkasında dönenler konusunda uyarmıştı ...Fenomen gelin adayı evlilik programlarının gerçek yüzünü anlattı
28.12.2018 17:00:00

AKODER 2017 yılının başında derneğimize madur damat adayından gelen mektupla evlilik programlarını perde arkasındaki dönen dolaplar konusunda kamoyunu yayınladığı basın bülteniyle uyarmıştı. 

Bugünlerde evlilik programlarına katılan fenomenlerden daha çok skandal bilgiler duyacağız...

BASIN BÜLTENİNİ OKUMAK İÇİN ALTAKKİ LİNKİ TIKLAYINIZ

 

http://akoder.net/haber-evlilik-programlari-mektubu-191.html    

Evlilik programlarıyla adını duyuran Hanife Gürdal, katıldığı magazin programında evlilik uğruna başına gelenleri ve yarışmada kaldığı süreçte harçlık olarak aylık 2-3 bin TL para aldığını itiraf etti.

Fenomen gelin adayı evlilik programlarının gerçek yüzünü anlattı

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyuran ve şimdi bir benzinci de çalışan Hanife Gürdal, Kanal Dekranlarında yayınlanan 'Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa' programına konuk oldu. Evlilik programlarında yaşanan olayları anlatan Gürdal, yarışmadan aylık ne kadar kazandığını da açıkladı.

"AYLIK 2-3 BİN TL KAZANIYORDUM"

Evlilik programlarından ayrıldıktan sonra bir benzincide pompacı olarak çalışmaya başlayan Hanife, canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Hanife, programda kaldığı süreçte kendisine bir ev tutulduğunu, harçlık olarak aylık 2-3 bin TL kazandığını söyledi.

"ARABA KARŞILIĞINDA EVLENDİLER"

Evlilik programlarının perde arkasını anlatan Gürdal, yarışmadaki bir arkadaşının araba ve çeyizlik eşya karşılığında evlendiğini sonra da boşandığını sözlerine ekledi.

"TEHDİTLE GERİ ÇAĞRILDIM"

Canlı yayında olay itiraflarda bulunan gelin adayı, "Yarışmada iki yıl kaldım sık sık İzmir'e evime gittim sonra hep geri çağrıldım tehditle ya da başka yollarla. Yarışma boyunca da kendime hiçbir şey almadım, iyi ki de alamamışım." dedi.