Salih Tuna’nın yazdığı “Bahtiyar Ölmez” dizisinin başrol oyuncusu kim oldu?
5.9.2017 09:36:00

Ekim ayında atv ekranlarında seyircisiyle buluşmak için gün sayan "Bahtiyar Ölmez" dizisinin uzun süredir merakla beklenen oyuncu kadrosunun başrol oyuncusu nihayet belli oldu. Cem Tabak'ın yönetmenliğini yaptığı dizide ünlü oyuncu  Yetkin Dikiciler'le  başrol oyuncusu olarak anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

YETKİN DİKİNCİLER "BAHTİYAR ÖLMEZ" DİZİSİNİN BAŞROL OYUNCUSU

Üzerinde uzun süredir büyük titizlikle çalışılan Bahtiyar Ölmez adlı komedi dizisinin oyuncu kadrosunda, Yetkin Dikinciler'in dışında sürpriz birçok ünlü oyuncu da yer alacak. Salih Tuna'nın kaleme aldığı dizinin yapımcılığını Muharrem Gürer, yönetmenliğini ise, Cem Tabak üstleniyor.

Bayram sonrası çekimlere başlanacağını belirten Muharrem Gürer, "Oyuncu kadromuzu hemen hemen tamamladık sayılır. Çekim yapılacak olan mekanları ise, özel bir ekiple belirledik. Temposu hiç düşmeyen, seyircinin gülmekten kendini alamayacakları ve şimdiye kadar görülmemiş bir mafya komedi dizisiyle seyircilerin karşısına çıkacağız. "Bahtiyar Ölmez" dizisi usta gazeteci olan eniştem Salih Tuna ile uzun süredir üzerinde çalıştığımız bir projeydi. Oyuncu seçimini titizlikle yaptık. Yetkin Dikiciler, oynadığı dizilerde ki canlandırdığı her karakter ile büyük beğeni toplamış olan bir isim. Birçok oyuncu ile görüştük fakat bu rolün hakkını oyunculuktaki başarılı performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Yetkin Dikiciler'in yapabileceğine kanaat getirdim. Saalih Tuna'nın Huzur Sokağı ve Kertenkele gibi dizilerle nasıl başarılı bir iş çıkardığını tüm Türkiye gördü. Şimdi sırada Bahadır Ölmez var" dedi.