SULHTAN, VİCDANDAN,ADALETTEN,İNSANLIKTAN BAHSEDEN TÜM İNSANLARI DÜZELTİCİ BİR İŞE ÇAĞIRIYORUZ.
9.7.2017 22:05:00

AKODER BASIN BÜLTENİ 

15 Temmuz'un yıl dönümü yaklaşırken, vatansız kalmamak için elleriyle tanklara, uçaklara, silahlara kafa tutup şehitler vererek ayağa kalkmış bu ülkede;  22 yaşında mazlum, mağdur ve vatanı işgal altında olduğundan bu ülkeye sığınıp eman dilemiş bir kadını;

EMAN VE ÇOCUKLARINI ZALİM, GÖZÜ DÖNMÜŞ, İNSANLIKTAN ÇIKMIŞ BİR YARATIKTAN KORUYAMADIK. ÜZGÜNÜZ!

 

Bu ülkede mazlum ve mağdurları hedef gösteren, halkı kin ve düşmanlığa yönelten, tecavüze uğrayan savunmasız bir kadının güzelliğini bahis konusu yapıp cinsiyetçi, ahlaksız  ve ayrımıcı davranan, seviyesiz,  basın etik değerleriden habersiz bir kısım medya var.  KIZGINIZ.

 

Bu toplumun vicdanı olması gereken sözüm ona sanatçılar 'Toplumsal huzurumuza göz dikmiş, kutuplaştırıcı bir dil kullanıyor, halkı kışkırtıyor. ŞAŞKINIZ.

 

Toplumsal barışa  ve kardeşliğimize zarar veren, bize sığınan mazlumları inciten, ırkçı, ayrımcı, cinsiyetçi bu dili kınıyoruz.

 

SULHTAN, VİCDANDAN,ADALETTEN,İNSANLIKTAN BAHSEDEN TÜM İNSANLARI DÜZELTİCİ BİR İŞE ÇAĞIRIYORUZ.

Gazetecilik adı altında; bu ülkeye sığınmış mazlum ve mağdur kardeşlerimizi inciten, tahkir eden, hedef gösteren her türlü ırkçı, toplumsal huzuru zedeleyici, tahrik ve suça teşvik eden medya içeriklerini yayınlayan ve yayanlara karşı  ilgili birimleri göreve çağırıyoruz.

Aileyi Koruma Ve Destekleme Derneği

AKODER

9.7.2017