WhatsApp logosunu değiştiriyor
9.3.2018 11:27:00

 

Facebook'un bünyesinde bulunan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp logosunu değiştiriyor.

WhatsApp logosunu değiştiriyorSosyal medya devi Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp çok konuşulacak radikal bir değişikliğe hazırlanıyor. 

119WhatsApp logosunu değiştiriyorZira popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp hafızalara kazınmış logosunu değiştirmeye hazırlanıyor. 

219WhatsApp logosunu değiştiriyorGeçtiğimiz dönemde iddiaları ortaya çıkan bu değişim WhatsApp'ın 2.18.74 beta sürümünde kullanıma girdi. 

319WhatsApp logosunu değiştiriyorYeni güncellemeyi telefonlarına indiren kullanıcıların uygulamada gördüğü logo otomatik olarak değişecek.
419WhatsApp logosunu değiştiriyor6 farklı logoyu kullanıma sunan WhatsApp kullanıcıların sahip olduğu ara yüze göre logoları otomatik olarak değiştirecek. 

519WhatsApp logosunu değiştiriyorAynı yenilik sayesinde kullanıcılar istemeleri halinde logoyu kendileri de manuel olarak değiştirebilecek ve bu 6 opsiyon arasından seçim yapabilecek. 

619WhatsApp logosunu değiştiriyorŞu an beta kullanıcılarının kullanımına sunulan özellik, kısa bir süre sonra milyonlarca kullanıcının beğenisine sunulacak. 

719WhatsApp logosunu değiştiriyorWhatsApp bu adımı Google'ın geliştiricilerin kullanması için önerdiği çoklu logo sisteminin bir parçası olarak hayata geçirdi. 

819WhatsApp logosunu değiştiriyorPeki popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın bütün özelliklerine hakim misiniz? İşte mutlaka bilmeniz gerek 10 WhatsApp özelliği...